تقویم و مناسبت ها
ساعت
اخبار > پذيرش دوره كارشناسي ارشد مخصوص كاركنان دستگاه هاي اجرايي


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام از متقاضيان دوره كارشناسي ارشد در رشته اقتصاد آغاز شد.

پذيرش دوره كارشناسي ارشد مخصوص كاركنان دستگاه هاي اجرايي

ثبت نام از متقاضيان كارشناسي ارشد در رشته اقتصاد در گرايش اقتصاد مقاومتي آغاز شد. متقيان مديركل پدافند غيرعامل با بيان اين موضوع، اضافه كرد در راستاي ارتقاي علمي و گسترش بسترهاي پدافند غيرعامل در زمينه هاي مختلف؛ تلاش هاي سازمان پدافند غيرعامل كشور و همكاري وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و دانشگاه مالك اشتر به ثمر نشسته و بستر لازم جهت ثبت نام كاركنان دستگاه هاي اجرايي فراهم شده است.
متقيان اضافه كرد ؛ نظر به اجراي فرمايشات مقام معظم رهبري حفظه الله در تعيين شعار سال 95 و ابلاغ سياست هاي كلي نظام حاكم بر برنامه ششم توسعه كشور توسط معظم له، اقدام هوشمندانه سازمان پدافند غيرعامل كشور در تحقق فرامين معظم له قابل تقدير و تشكر مي باشد.
مديركل پدافند غيرعامل افزود؛ همانگونه كه موضوعات پدافند غيرعامل دانش محور بوده و اقدامات در اين زمينه مي بايست بر پايه علم روز در عرصه هاي مختلف طراحي و بازنگري شود؛ شرايط و عرصه هاي جديد نيز بايد براي آن تدوين و آماده گردد. لذا در اين راستا توجه به ارتقاي علمي كاركنان دستگاه هاي اجرايي در اولويت قرار دارد . كه حسب برنامه ريزي بعمل آمده در دو بخش عمده آموزش هاي عمومي و اختصاصي طراحي و اجرا ميگردند.
ايشان شرايط و مدارك مهم جهت ثبت نام و شركت در دوره آموزش ارشد اقتصاد مقاومتي را براي متقاضيان ضروري دانسته و افزود؛ معرفي نامه مديران براي هركدام از متقاضيان ميبايست بصورت جداگانه صادر شود. و داوطلبان حداكثر تا 31 تير ماه فرصت دارند تا معرفي نامه خود را به همراه تمامي مدارك به اداره كل پدافند غيرعامل استان تحويل نمايند. ايشان يادآور شد؛ زمان برگزاري آزمون 21 مرداد ماه خواهد بود و از بين قبول شدگان آزمون كتبي به ميزان سه برابر ظرفيت پذيرش انتخاب خواهد شد كه پس از مصاحبه علمي توسط دانشگاه مالك اشتر؛ قبول شدگان نهايي انتخاب خواهند شد.
مديركل پدافند غيرعامل از مديران و كاركنان دستگاه هاي اجرايي خواست تا برنامه هاي آموزشي تدوين شده و مصوب هر دستگاه اجرايي در زمينه پدافند غيرعامل را با حداكثر ظرفيت كيفي و كمي خود و مطابق با دستور العمل ابلاغي اين اداره كل به انجام برسانند.
متقيان در پايان از متقاضيان واجد شرايط خواست تا با در نظر گرفتن شرايط و مدارك ثبت نام در اين دوره آموزش عالي كه در سايت اين اداره كل به آدرس padafand.ghom.ir نيز اطلاع رساني شده و با رعايت زمان هاي اعلام شده اقدام نمايند.


٠٨:٣٧ - پنج شنبه ٣١ تير ١٣٩٥    /    شماره : ١٢٠٦٧    /    تعداد نمایش : ٤٩٩٧خروج
آمار بازديد

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد